Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... inzerce pro každého
Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 77175814

Kategorie

Kvality inženýr

- TOP - [20.7. 2017]
Hledáme člověka s proaktivním zákaznickým přístupem, který hovoří anglicky a má zkušenosti v oblasti automotive kvality (zákaznické reklamace, vzorkování, APQP, PPAP apod.)

Co vás čeká

• Komunikovat s dodavateli o otázkách kvality nakupovaných kompletačních dílů

• Vzorkování výrobků (PPAP, VDA2)

• Vytváření akčního plánu, stanovení nápravných opatření

• Neustálé zlepšování kvality výrobků i procesů

• Podpora technických hodnocení a přímé zapojení dodavatelů

• Spolupracovat při schvalování dílenských, hraničních vzorků a vzorků po změnách

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• Máte SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru

• Praxe ve vzorkování v Automotive minimálně 2 roky

• Komunikujete plynně anglicky

• Umíte pracovat na PC - MS Office

• Jste časově flexibilní, ochotný/á cestovat

• Aktivně řídíte a máte ŘP sk. B

Co vám můžeme nabídnout

• Plat od 50.000Kč/ měsíc

• Vaše pozice bude spojena s častým cestováním do zahraničí

• Služební automobil

• Mobilní telefon, Notebook

Telefon:

Petr
775230818

Lokalita:110 00 Praha 1

Mzda/plat:

50 000 Kč