Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... inzerce pro každého
Hlavní stránka > Práce > Obchod a prodej > Inzerát č. 77192678

Kategorie

Junior konzultant/ka - i bez praxe na HPP

- TOP - [21.7. 2017]
Profil firmy:
Jsme mezinárodní společnost spolupracující s plně licencovaným obchodníkem působícím v mnoha zemích Evropy i mimo ni.

Náplň práce:
- poradenství klientům při jejich obchodování
- podpora při zprostředkování obchodu na tuzemských a zahraničních trzích
- zajištění kompletního servisu klienta

Na tuto pracovní pozici hledáme aktivní a samostatné kandidáty se zájmem o oblast obchodu a zprostředkování. Hledáme kandidáty s vizí dlouhodobé perspektivy v oblasti zprostředkovatelského servisu, s možností velice nadstandardních příjmů ve střednědobém časovém horizontu.

Požadujeme:
- min SŠ vzdělání - vhodné i pro aktivní absolventy
- dobré komunikační schopnosti
- spolehlivost, profesionální vystupování
- aktivní pracovní nasazení, spolehlivost, odpovědnost, loajalitu k firmě
- aktivní zájem o profesní a kariérový růst v rámci společnosti
- min. uživatelskou znalost práce na PC
- flexibilitu, komunikativnost
- schopnost týmové spolupráce
- chuť osobně se zdokonalovat
- nástup možný IHNED

Po Vaší reakci na tuto pracovní nabídku budete kontaktováni pro sjednání osobního pohovoru.

Nabízíme:
- zázemí jedné z největších společností v oblasti zprostředkování v ČR
- dynamický a přátelský tým kolegů
- zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci s možností významného profesního růstu
- velmi nadstandardní mzdové ohodnocení - cca 25 000 Kč, vše dle aktivity a výsledků práce
- podporu profesního vzdělávání
- možnost „nastartování“ kariéry - dle svých schopností a pracovitosti
- flexibilní pracovní dobu
- široká možnost osobního a profesního rozvoje

Telefon:

David Soukup
778498436

Lokalita:639 00 Brno

Mzda/plat:

25 000 Kč