Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... inzerce pro každého
Hlavní stránka > Práce > Technika a energetika > Inzerát č. 77289003

Kategorie

Servisní technik nápojových automatů

- TOP - [21.7. 2017]

Servisní technik nápojových automatů - 1

Servisní technik nápojových automatů - 2
Servisní technik nápojových automatů - 3
Servisní technik nápojových automatů - 4
Hledáme pracovníka na pozici servisní technik. Společnost se zabývá provozováním a servisem nápojových automatů.

Co požadujeme:
Ochotu pracovat, samostatnost, zodpovědnost, ŘP sk. B, alespoň částečnou znalost Prahy, příjemné reprezentativní vystupování + jednání s lidmi, flexibilnost - koordinace práce, manuální zručnost, schopnost logického uvažování - analyzovat závady a řešit je. Ideální věk 25 - 40let.

Nabízíme
Práce v mladém kolektivu, zajímavé platové ohodnocení, firemní telefon možno používat i soukromě, možnost provizí. Práce 40hod/týdně bez víkendů. Pracovní doba 7:30 - 16:00.

Náplň práce
Realizace údržby nápojových automatů, řešení oprav, případný rozvoz zboží a instalace automatů, komunikace s klienty. Servisy, opravy a přípravy automatů/sodobarů na naší firmě či v terénu u zákazníků. Nejedná se o obchodního zástupce.
Jedná se o práci převážně ve firemním zázemí + občasné výjezdy k zákazníkům.

Firma sídlí v Ostrově u Ouběnic, Dobříš, 26301

Případní zájemci zasílejte životopis s kontaktem na: turynsky@w-system.cz

Telefon:

Marek Turynský
774836623

Lokalita:263 01 Příbram

Mzda/plat:

25 000 Kč