Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... inzerce pro každého
Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 77313341

Kategorie

řidič autobusu - vnitro

- [17.7. 2017]

Hledáme nové kolegy na pozici:
ŘIDIČ V VNITROSTÁTNÍ AUTOBUSOVÉ DOPRAVĚ
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- řidič v vnitrostátní autobusové dopravě
- práce na plný i částečný úvazek, brigáda
- pohovory: Jablonec
OČEKÁVÁME:
- řidičský průkaz sk. D, profesní průkaz, kartu řidiče
- minimálně 5 let praxe v autobusové dopravě nebo min. 10 let praxe v MKD
- platnou zdravotní a profesní způsobilost
- trestní bezúhonnost
- flexibilitu, vstřícnost, spolehlivost

NABÍZÍME:
- zajímavou práci v perspektivní a silné firmě
- adekvátní mzdové ohodnocení
- řadu zaměstnaneckých výhod (dovolená navíc, kaféterie)
životopis zasílejte na adresu info@autodopravahasenkopf.cz
telefon: 601 125 225

Telefon:

Has
601125225

Lokalita:468 22 Jablonec nad Nisou

Mzda/plat:

Dohodou