Hlavní stránka > Práce > Obchod a prodej > Inzerát č. 77917752

Kategorie

Účetní na poloviční úvazek

- [4.8. 2017]

Účetní na poloviční úvazek - 1

Účetní na poloviční úvazek - 2
Baví Vás účtování? Vzhledem k rozšiřující se agendě našeho autosalonu hledáme posilu do našeho účetního týmu. Možná hledáme právě Vás!

Požadujeme:
- SŠ vzdělání ekonomického směru
- min. 5 let praxe v oboru
- zkušenosti v oblasti automotive velkou výhodou
- základní znalosti daňových předpisů, zejména zákona o DPH ve vztahu k prodeji zboží a poskytování služeb
- znalost MS Office, výhodou znalost systému SB Komplet, DMS CZ/SK
- samostatnost, pečlivost a schopnost operativního řešení problémů, časová flexibilita
- profesionální vystupování, komunikační schopnosti

Nabízíme:
- zázemí stabilní prosperující společnosti
- motivující finanční ohodnocení
- školení, možnost seberealizace, profesního a osobnostního růstu
- práci na poloviční úvazek

Pracovní náplň:
- zadávání a účtování přijatých a vydaných faktur
- účtování pokladních dokladů a bankovních výpisů
- zpracování DPH a KH, účetní závěrky
- agenda hmotného majetku

Nástup:
dle dohody, možno ihned

Mzda:
8.000 Kč HPP poloviční úvazek (resp. 20 hod/týden)

Životopisy posílejte na kariera@az-servis.cz

Telefon:

Adam Pohanka
606570654

Lokalita:639 00 Brno

Mzda/plat:

V textu