Hlavní stránka > Práce > Řemeslné práce > Inzerát č. 77918494

Kategorie

Hledáme šikovného elektrikáře na HPP

- [4.8. 2017]
Jsme firma KSB-PUMPY + ARMATURY spol. s r.o., koncern - česká pobočka mezinárodní společnosti se sídlem v Praze. Působíme v oblasti výroby, prodeje a servisu čerpadel a armatur pro energetiku, vodní hospodářství, chemický průmysl a technická zařízení budov.
Právě teď hledáme nového kolegu - ELEKTRIKÁŘE.

Jestli jste manuálně zručný, uvítáte různorodou práci na dílně v Praze i jinde v ČR a vyhovuje vám menší pracovní tým a přátelská neformální atmosféra
JSTE PRO NÁS TEN PRAVÝ ČLOVĚK.

CO BUDETE DĚLAT:
+ Práce s vícečlánkovými čerpadly vyššího standardu ( frekvenční měniče, instalace, údržba aj.).
+ Technická podpora, poradenství zákazníkům.

Naše moderní, plně vybavená dílna je na Praze 4 - Chodově. Počítejte s tím, že asi 50% času strávíte na dílně, 50% na výjezdech v rámci ČR. Proto je ideální bydliště v Praze nebo max. do 20km od Prahy kvůli dobré časové dosažitelnosti.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
+ Vzdělání - SOU, obor elektro
+ Osvědčení o absolvování zkoušky § 6 Vyhlášky č. 50/1978
+ Předchozí zkušenosti v oboru vítány
+ Dobrá orientace v technické dokumentaci
+ Manuální zručnost a pozitivní vztah k oboru

CO VÁM NABÍZÍME:
+ Jistotu, perspektivu a práci na HPP
+ Výborné finanční ohodnocení
+ Širokou škálu benefitů ( 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, výhodné stravování, telefon, sportovní aktivity aj.)
+ Špičkové technické zázemí ( moderní diagnostiku, profesionální nářadí, odborná školení v ČR i v zahraničí )
+ Budete se u nás dobře cítit. Jsme neformální, přátelský tým, kde vás podpoří kolegové i vedení firmy.

NÁSTUP je možný podle dohody.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na lamacova.j@gmail.com

Telefon:

Jana Lamačová
605901487

Lokalita:140 00 Praha 4

Mzda/plat:

Dohodou