Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 77998726

Kategorie

Řidič v nadrozměrné dopravě - pracoviště Ostrava

- TOP - [14.8. 2017]

Řidič v nadrozměrné dopravě - pracoviště Ostrava - 1

Řidič v nadrozměrné dopravě - pracoviště Ostrava - 2
Pro naše oddělení pozemních přeprav v Ostravě hledáme vhodného uchazeče na pozici řidiče plata v MKD, nadrozměrná přeprava.
Požadujeme:
∞ platný profesní průkaz, platná digitální karta, pojištění zodpovědnosti,
∞ základní znalost AJ, NJ na komunikační úrovni, další jazyky výhodou
∞ čistý trestní rejstřík
∞ praxe v oboru minimálně 2 let
∞ kladný vztah k dopravě a řízení nákladního vozidla, výborné řidičské schopnosti, kultivované vystupování, časová flexibilita, samostatnost, spolehlivost a loajalita, zodpovědnost, smysl pro pořádek a čistotu.
∞ dobrý zdravotní stav, platné osobní a cestovní doklady, platnost neurologického a psychologického vyšetření
∞ snaha řešit provozní a dopravní problémy
∞ orientace na zákazníka, rozhodnost
Náplň práce:
∞ řízení nákladního vozidla v rámci Evropy
∞ realizace nakládek a vykládek různého druhu materiálu, zjištění nákladu vázacími prostředky denní komunikace s dispečerem
∞ příprava podkladů pro fakturaci, fotodokumentace přepravovaných zásilek
Nabízíme:
∞ zázemí a jistota stabilní středně velké rodinné společnosti
∞ profesionální jednání
∞ pravidelně vyplacená mzda na Váš účet
∞ příjemné pracovní prostředí v kamiónech zn. VOLVO
∞ zaměstnanecké výhody pro dlouholeté zaměstnance
∞ přátelský kolektiv

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici zašlete váš životopis na e-mail: info@easylogistics.eu nebo volejte zdarma na tel. 800499400

Telefon:

Lacina
800499400

Lokalita:702 00 Ostrava

Mzda/plat:

Dohodou