Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 77999815

Kategorie

Mechanik SMT: vydělávejte až 21000 Kč i bez praxe

- TOP - [14.8. 2017]

Mechanik SMT: vydělávejte až 21000 Kč i bez praxe - 1
Mezinárodní společnost, která patří k lídrům v elektrotechnickém průmyslu, hledá lidi
na pozici mechanik SMT. Využijte šanci a začněte ihned i bez praxe. Nabízíme
vám stabilní plat až 21000 Kč, práci v moderním a čistém prostředí, výkonnostní a
docházkové bonusy a další výhody.
Náplň práce:
• Obsluha, údržba a seřizování SMT strojů
• Doplňování součástek do stroje
• Vedení zápisů o procesu výroby
• Dohled nad kvalitou výrobků a efektivitou výroby
• Spolupráce s odděleními kvality, logistiky

Nabízíme vám:
• Stabilní výdělek až 21000 Kč
• Místo u celosvětově známé značky v elektrotechnickém průmyslu
• Práci na čtyřsměnný provoz - střídá se dlouhý (práce 5 dní) a krátký týden (práce 2 dny)
• Výkonnostní a docházkové bonusy
• Možnost začít získávat zkušenosti bez předchozí praxe
• Čisté a klimatizované pracovní prostředí
• Zaměstnanecké benefity (slevy na výrobky společnosti, lístky do divadla)

Telefon:

ExpressPeople
0220839500

Lokalita:586 01 Jihlava

Mzda/plat:

21 000 Kč