Hlavní stránka > Práce > Ostatní > Inzerát č. 78013573

Kategorie

Vyhovuje vám volný pohyb, svoboda rozhodování?

- [7.8. 2017]

Vyhovuje vám volný pohyb, svoboda rozhodování? - 1
Pak jste to právě Vy, koho rádi v našem týmu přivítáme.

Popis pozice:

Nabízíme Vám perspektivu a kariérní růst v oblasti realit.
Nejlepší investice vždy byla a bude do lidí a proto i v této době investujeme do vzdělávání našich nových kolegů.

Požadujeme:

Příjemné vystupování
Znalost práce na PC, ř.p. B
Vlastní auto výhodou
Dobré komunikativní schopnosti
Samostatnost v rozhodování
Schopnost odolávat stresu
Chuť neustále se vzdělávat
Ochota pracovat na ŽL nebo na VPP

Nabízíme:

Databáze kontaktů na klienty v regionu realitního makléře.
Zajímavou práci v silné a neustále se rozvíjející se společnosti.
Pravidelné zaškolování.
Možnost rekvalifikace.
Realitní akademii.
Nadprůměrnou odměnu.
Možnost kariérního postupu - vedení obchodního týmu.
Firemní automobil, notebook, mobilní připojení k internetu.
Daňové poradenství pro Vás a Vaše klienty.
Administrativní podpora zajištěna asistentkou.
Vstupní školení.
Rekvalifikační kurz.
Možnost firemní reklamy na vlastní vůz nebo možnost využití firemního vozu.
Kompletně vybavená kancelář k vlastnímu využití ZDARMA
Možnost vlastní prezentace na webu.

Telefon:

Arealityvysocina.cz
774787702

Lokalita:586 01 Jihlava

Mzda/plat:

Dohodou