Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 78014876

Kategorie

Revizní technik elektro

- [7.8. 2017]
Přijmeme na HPP/Žl ihned Revizniho technika elektro.

Popis pozice:

zpracovávání zprávy o revizi elektrických zařízení
kontrola záznamů o prohlídkách, zkouškách a měřeních provedených na technickém zařízení
kontrola vybavení technického zařízení výstražnými tabulkami a značkami
ověření stavu rozvodů, ověření splnění požadavků na odbornou úroveň obsluhy
vystavování protokolů a úředních osvědčení
vedení evidence termínů revizí
Požadujeme:

SŠ vzdělání
oprávnění dle platné legislativy ČR
osobní přístup ke klientům
ochotu učit se novým věcem a rozvíjet své pracovní dovednosti
samostatnost a vysoké pracovní nasazení
zodpovědnost a spolehlivost
práce s PC (e-mail, internet, Microsoft Word, Microsoft Excel)
Nabízíme:

zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
zajímavé finanční ohodnocení
kvalitní zázemí a podporu společnosti
pravidelná produktová a rozvojová školení
možnost pracovat ve Vámi vybrané lokalitě
různé formy finančních benefitů (služební automobil, mobilní telefon, atd.)

Pro více informaci volejte

Tel; 725589539

Telefon:

Petr
725589539

Lokalita:702 00 Ostrava

Mzda/plat:

30 000 Kč