Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 78054120

Kategorie

Rozpočtář - přípravář (hlavní pracovní poměr) - Ostrava

- TOP - [17.8. 2017]
Hledáme Rozpočtáře - přípraváře

Požadujeme:

Minimálně SŠ vzdělání stavebního směru
Praxe v oboru minimálně 3 roky
Komunikační schopnosti, manažerské myšlení, selský rozum, zkušenosti s vedením kolektivu
Uživatelská znalost práce na PC (Internet, Word, Excel, Outlook)
Aktivní přístup k řešení problémů
Řidičské oprávnění sk. B, aktivní řidič
Časovou flexibilitu
Dobrý zdravotní stav

Náplň práce:

Vyhledávání vhodných stavebních zakázek
Zpracovávání a úpravy rozpočtů v programu Kros Plus
Provádění měsíčních soupisů provedených prací
Kontrola souladu mezi rozpočtem a PD
Kompletace nabídek
Vypracovávání výkazu výměr a změnových listů
Tendrování dodavatelů materiálů a dodávek
Podíl na vypracovávání technologických postupů
Komunikace s dodavateli a investory
Znalost zákona o veřejných zakázkách - výběrová řízení

Nabízíme:

Zázemí stabilní prosperující společnosti
Odpovědnou a zajímavou práci
Práce v přátelském kolektivu
Služební vozidlo
Služební notebook
Služební mobilní telefon
Mzda od 20 000,- do 30 000,-Kč
Poskytujeme 13 a 14 plat, výše dle dosažených výsledků
Prostor pro seberealizaci a osobní růst
V případě zájmu zasílejte své životopisy s průvodním dopisem o své osobě na k2stavebni@k2stavebni.cz.

Telefon:

Ing. Vrábelová
596611392

Lokalita:710 00 Ostrava

Mzda/plat:

Dohodou