Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 78073999

Kategorie

Svářeč do firmy JIVA-Jirák

- [9.8. 2017]

Svářeč do firmy JIVA-Jirák - 1

Do výrobní části společnosti uvítáme nového a šikovného kolegu na pozici SVÁŘEČ.
Náplň práce:
- Sváření nerezového materiálu metodou TIG.
- Montáže gastronomických nerezových celků (výdeje, varny apod.).
Požadujeme:
- Praxi v oboru.
- Znalost čtení výkresové dokumentace.
- Platné svářečské oprávnění (výhodou).
- Orientace v oboru gastronomie nebo zdravotnictví – výhodou.
- Proaktivní přístup, zodpovědnost a flexibilitu.
Nabízíme:
- Přátelský a kolegiální tým.
- Všechny potřebné pracovní pomůcky.
- Zajištěné a z ½ hrazené obědy přímo na pracovišti.
- Moderní výrobní prostory a umístění firmy v klidné lokalitě a zeleni blízko Prahy (Vestec).
- Pravidelnou výplatu.
- Možnost parkování zdarma.
- Dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti.
Pracovní doba:
PO až PÁ 6:15-14:45 hod.
Dopravní spojení:
Příměstský autobus č. 326 od metra Opatov do zastávky Vestec – Obecní úřad.
Zavolejte nebo svůj životopis zašlete na níže uvedený kontaktní e-mail. Určitě se ozveme zpět.
Jsme česká rodinná výrobní firma Jiva Jirák, spol. s r.o. s tradicí od roku 1935. Zabýváme se výrobou a dodávkami nerezových výrobků pro gastronomii, mobiliář, dům a zahradu, zdravotnictví a stavebnictví. Sídlíme ve vlastních moderních prostorech ve Vestci u Prahy. Jdeme s dobou a naše strojní vybavení obnovujeme v souladu s nejmodernějšími technologickými postupy a trendy v oblasti zpracování nerezu.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Kontrakt:
Jiva Jirák, spol. s r.o.
Iva Pazderová
K Jahodárně 170, Vestec u Prahy
e-mail: jivajirak@email.cz, tel. č. 606 787 133
www.jiva.cz

Telefon:

Renáta
606627760

Lokalita:252 44 Praha - západ

Mzda/plat:

Dohodou