Hlavní stránka > Práce > Administrativa > Inzerát č. 78087144

Kategorie

Specialista finančního oddělení.

- [9.8. 2017]
Hledáme do Hnojníku (okres FM) specialistu finančního oddělení s ekonomickým nejlépe VŠ vzděláním a praxí.
Požadujeme:
Odborné znalosti / schopnosti: všeobecný ekonomický přehled, pokročilé znalosti účetnictví a daní, fakturace, objednávky, základy mzdového účetnictví, praxe na podobné pozici min. 2 roky
Počítačové dovednosti: MS- Word, Excel - pokročilý, Powerpoint, Outlook

Jazykové znalosti: anglický jazyk – slovem i písmem na komunikativní úrovni – min. B1
Charakterové vlastnosti: zodpovědnost, ¨spolehlivost, samostatnost, pečlivost, přesnost, flexibilita, trestní bezúhonnost

Náplň práce:
Evidence a kontrola všech přijatých a vydaných faktur (formální a věcná kontrola), pokladny, ostatních závazků a vedlejších výdaj, vydávání faktur a příprava podkladů pro fakturaci, příprava platebních příkazů veškerých přijatých faktur, provádění plateb – zadávání platebních příkazů do on-line bankovního systému, aktualizace seznamu přijatých a vydaných faktur, kontrola cash flow, kontrola BaB reportu, reporting – týdenní finanční report, měsíční performance report, komunikace s finanční účetní a daňovými poradci, zadávání a kontrola práce asistentky fin. odd.
Nabízíme:
nástupní plat 20 000,-Kč po zkušební dobu,pružnou prac. doba, stravenky, osobní ohodnocení, roční prémie, firemní akce

Telefon:

Sikorová
739333472

Lokalita:739 53 Frýdek - Místek

Mzda/plat:

V textu