Hlavní stránka > Práce > Administrativa > Inzerát č. 78121520

Kategorie

Nestíháme, a proto hledáme pomoc

- [10.8. 2017]

Nestíháme, a proto hledáme pomoc - 1
Název pozice: Kolega na expedici zásilek
Zaměstnavatel: Svadeni.cz

Podrobné informace
V současné chvíli hledáme někoho, kdo má ráno (dopoledne čas) a je ochotný přijít k nám na prodejnu, zabalit a poslat objednané zboží (vše naučíme krok po kroku) takže není potřeba to už umět.
Jsme e-shop a neustále rosteme.
A proto teď docela často potřebujeme pomoc s balením a expedicí balíčků.
Rádi bychom našli někoho, kdo nám s tím pomůže.
Zatím jen výpomoc.

Pracovní náplň:
Expedice zásilek
Komunikace se zákazníky
Administrativní činnosti
Vlastní nápady, které se dají realizovat
Co je další náplň práce do budoucna?
(vše po zaučení)
Třeba komunikace se zákazníky, kteří se chtějí před koupí na něco zeptat (po telefonu)
Přidávání nových produktů na eshop.
Psaní popisků ke zboží.
A podobně.
Nic složitého. Všechno umíme naučit a jsme trpěliví
Nejde nám o „Brigádníka, který jen zabalí a pošle“.
Chceme někoho, kdo je ochotný se učit.
Nečekáme, že když k nám přijdete, tak už budete všechno umět. To opravdu ne.
Všechno Vás naučíme, zaškolíme, vysvětlíme.
A když to nepůjde hned, tak si to znovu projdeme a probereme vše, co je potřeba.

Co nabízíme:
Ze začátku odměnu 75,- až 100,- za hodinu dle Vaší šikovnosti
Dobré pracovní podmínky
Příjemný kolektiv
Flexibilní pracovní dobu
Pracoviště ve středu města Brna
Co požadujeme:
Příjemné vystupování
Časovou flexibilitu
Ochotu učit se novým věcem
Spolehlivost
Pečlivost
Znalost práce na PC
Bydliště v Brně
Pracovní úvazek
Dohoda o provedení práce

Shrnutí:
Jste flexibilní a máte možnost dopoledne k nám přijít, zabalit a poslat nějaké balíčky? To je podmínka.
Nikdy nevíme, kolik objednávek přijde. Některé dny není potřeba nic a další je to práce třeba na více než 2 hodiny.
Ale vždy je to dopoledne (ráno) a je jedno, jestli začnete v 6:00, nebo 8:00
To záleží jen na tom, jak vám to vyhovuje.
Chcete s námi růst?
Chcete dobrý kolektiv?
Chcete mít příležitost dobré (a flexibilní) práce do budoucna?
Chcete jít k doktorovi, nebo něco si koupit v pracovní době? Proč ne? Když udělám co je potřeba, tak nevadí, že zbytek udělám později? Ano, nevadí. Nejsme nastaveni na pracovní dobu, ale na splnění toho co je potřeba

Své životopisy zasílejte na email obchod@svadeni.cz

Telefon:

Pavel Vyklický
608003143

Lokalita:602 00 Brno

Mzda/plat:

100 Kč