Hlavní stránka > Práce > Finance a ekonomika > Inzerát č. 78121894

Kategorie

Mzdová účetní

- TOP - [17.8. 2017]

Mzdová účetní - 1
Do našeho týmu hledáme mzdovou účetní s velmi dobrými znalostmi mzdové problematiky, na HPP nebo poloviční úvazek. Jste to právě Vy? Pošlete nám svůj životopis. Nástup je možný ihned.
Pracovní náplň
- vedení mzdové evidence zaměstnanců
- výpočet jednotlivých složek mzdy, odměny
- komunikace s orgány státní správy (OSSZ, ZP, FÚ)
- reporting, vykazování, plánování mzdového rozpočtu
- Administrace exekucí zaměstnaců
Požadavky
- min. SŠ vzdělání
- praxe mzdové účetní min. 1 rok
- znalost mzdových předpisů a zákoníku práce
- zodpovědný přístup k práci, pečlivost
- Helios Orange, MS Office (Word, Excel),

Informace
Benefity:
- finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností
- pružná pracovní doba
- firemní akce

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis na email

Telefon:

Petr Schieh
773220427

Lokalita:370 01 České Budějovice

Mzda/plat:

Dohodou