Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 78157380

Kategorie

Řidič/řidička cisternových vozů (Sasko-Anhaltsko, Německo)

- TOP - [18.8. 2017]

Řidič/řidička cisternových vozů (Sasko-Anhaltsko, Německo) - 1
Pro našého kolektivu hledáme:

Řidiče/řidičky cisternových vozů

Náplň práce:

- Distribuce pohonných hmot a paliv
- Vystavení dodacích listů
- Dodržování ustanovení podle příručky QM pro řidiče
- Čisté, jisté a včasné vykonávání práce při dodržování všelkých přepisů

Co požadujeme:

- Platnou kartu řidiče
- Řidičsky průkaz sk. CE
- Oprávnění ADR
- Základní znalost němčiny

Co nabízíme:

- Práci v dynamickém kolektivu
- Rozmanité a moderní pracovní místo
- Pevný a dlouhodobý zaměstnanecký poměr
- Ubytování v služebním bytě (nízkou činži)
- Dobré finanční ohodnocení
Mzda záleží od daňové skupiny a konfese apd.
- hodinová mzda 10,50 € plus prémie dle výkonu a v sobotách 25 % základní mzdy
- hodinová mzda se mění podle pracovního dne. ​
Zaujali jsme Vás? Těšíme se na Váš životopis. V případě dalsích dotazů jsme rádi k dispozici.

Životopis pošlete, prosíme, na

LB Lohmann GmbH & Co. KG
Pan Martin Jaeschke

Magdeburger Straße 220
39218 Schönebeck
+49 (0)3928/7037420
Personal@greenline.de

004939287037801

Lokalita:987 66 Zahraničí

Mzda/plat:

V textu