Hlavní stránka > Práce > Administrativa > Inzerát č. 78231281

Kategorie

Referent cestovní agentury v Plzni na částečný úvazek

- TOP - [19.8. 2017]
Náplň práce:
Komunikace s klienty ohledně zájezdů,
Legislativní úkony v oblasti cestovního ruchu (evidence klientů, strukturované rozúčtování),
Kontroly příchozích a odchozích plateb,
Fakturace zájezdů dodavatelům,
Příprava podkladů pro účetnictví

Očekáváme:
Znalost práce na PC (E-mail, Internet, Office)
Zkušenosti z oblasti cestovního ruchu a komunikativní znalost anglického jazyka výhodou
Pečlivost a komunikativnost, zodpovědný přístup k práci
Zájem o cestování do zahraničí a ochota učit se novým věcem

Pracovní doba:
částečný úvazek 25 hodin týdně (možné i pro ženy na MD),
rozložení pracovní doby v rámci týdne dle dohody a možností CA
forma vztahu: dohoda o provedení práce

Odměna:
10.000 Kč měsíčně

Nástup:
ihned

Zaměstnavatel, lokalita:
CA Sunset Travel Marie Šebestová, Skupova 24, OC Luna, 301 00 Plzeň

Kontakt:
Telefon 775998352,
email: info@sunsettravel.cz

Telefon:

Marie
775998352

Lokalita:301 00 Plzeň

Mzda/plat:

V textu