Hlavní stránka > Práce > Management > Inzerát č. 78232298

Kategorie

volna pozice Manažer zahraničního obchodu

- [13.8. 2017]
Pro společnost zabývající se obchodní činností se zaměřením na zahraničí, hledáme organizačně zdatného uchazeče/uchazečku na pozici:

Manažer zahraničního obchodu

Náplň práce:
• denní komunikace se zahraničními klienty,
• tvorba cenových nabídek, sledování a rušení objednávek
• velkoobchodní nakup a prodej zboží,
• příprava smluvní dokumentace,
• sledování postupu vyřízení reklamace
• řešení nesrovnalostí v dodávkách a fakturaci
• zpracování statistických výkazů

Požadujeme:

• VŠ vzdělání (adekvátní k pozici – ekonomický či obchodní směr)
• znalost německého jazyka slovem i písmem podmínkou, anglický jazyk výhodou
• zkušenost na obdobné pozici (export, mezinárodní logistika, sales) výhodou
• velmi dobrá znalost práce na PC, MS Office, internet …
• vynikající administrativní dovednosti, spolehlivost, přesnost, zodpovědnost, důslednost
• osobnost se smyslem přijímat systémová řešení, analytické myšlení
• řidičské oprávnění „B“

Naše nabídka:
• práce na hlavní pracovní poměr, zaškolení
• mzdové rozpětí: od 20 000 do 35 000 Kč/měsíc + prémie
• nástup možný ihned
• místo výkonu práce: Sušice II, okr.Klatovy
Jiná sdělení:
Pokud Vás tato pozice zaujala, prosíme o zaslání Vašeho strukturovaného CV s fotografií na info@agro-venta.cz. Děkujeme.

Telefon:

Oleksandr
774184262

Lokalita:342 01 Klatovy

Mzda/plat:

35 000 Kč