Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 79311796

Hledáme šičky:obsluha šicího stroje NEBO žehlení-od 90kč/čis

- [11.9. 2017]

Hledáme šičky:obsluha šicího stroje NEBO žehlení-od 90kč/čis - 1
Přijmeme zaměstnance do podniku, který se zabývá výrobou kvalitních, zdravotně nezávadných ponožek a poskytuje zákazníkům servis spojený s prodejem ponožek.

NÁPLŇ PRÁCE
- ŽEHLENÍ: Navlékáni ponožek na podstavce u robota, který sám žehlí. Jenom obsluha.

- OBSLUHA ŠICÍHO STROJE: Obsluha šicího stroje , navlečení ponožky na stroj a spustení.

NABÍZÍME
- HPP - od 90 Kč/hod čistého prvních 6 měsíců od nástupu
- po zapracování navýšení mzdy
- příspěvek na ubytování/dopravu do výše 3000/1500 Kč měsíčne
- ubytování zajištěno v místní ubytovně
- dlouhodobá práce na HPP
- příjemné pracovní prostředí v menší soukromé firmě
- nárok na 25 dnů dovolené/rok

POŽADUJEME
- manuální zručnost
- samostatnost
- spolehlivost
- 100% docházku
- ochotu pracovat na 3 směnný provoz.

V případě zájmu mě kontaktujte na 734423777 nebo na barbora.francova@wincottpeople.com

Telefon:

Barbora Francová
734423777

Lokalita:747 71 Opava

Vidělo:

92 lidí

Mzda/plat:

V textu