Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 79316958

Začni svou kariéru v automotiv - plat od 90 kč/čis,ubytování

- [11.9. 2017]

Začni svou kariéru v automotiv - plat od 90 kč/čis,ubytování - 1
Pro firmu se sídlem ve Znojmě, která je klíčovým dodavatelem pro významné celosvětové firmy, hledáme spolehlivé zaměstnance

NÁPLŇ PRÁCE
- pracovník ručně vyrábí kabelové svazky, postupuje podle přednastavené šablony nebo obsluhuje linku na krácení kabeláže
- práce je jednoduchá na zaškolení

NABÍZÍME
- Dlouhodobá práce na HPP s odpovídajícím platovým oceněním
- práce probíhají ve 2-3 směnném provozu s volnými víkendy
- nenáročný práce v čistém, tichém prostředí.
- relaxační místnost s kávovary, lednicí a mikrovlnnou troubou je k dispozici v každé hale
- plat od 90 kč/čis
- ubytování zdarma
POŽADUJEME
- samostatnost
- pečlivost

Telefon:

Barbora Francová
734423777

Lokalita:669 02 Znojmo

Vidělo:

113 lidí

Mzda/plat:

V textu