Hlavní stránka > Práce > Řemeslné práce > Inzerát č. 79319728

Kategorie

Hledáme elektrikáře s NJ - Německo Chemnitz-dlouhodobě

- TOP - [18.9. 2017]

Hledáme elektrikáře s NJ - Německo Chemnitz-dlouhodobě - 1
Pro našeho mezinárodně působícího zákazníka v Německu- Chemnitz hledáme k okamžitému nástupu na dlouhodobou spolupraci ELEKTRIKÁŘE pro montáž průmyslových rozvaděčů.
Místo výkonu: Německo - Chemnitz
Náplň práce:
Montáž a zapojení montážních sestav nebo částí sestav a rozvaděčů.
Montáž sestav a zařízení dle kusovníku a stonoveného postupu.
Samostatné provedení různých montážních operací a zapojení kabelážních svazků, použití v sériové a unikátní výrobě

Práce dle standardní dokumentace - kusovník, výkresy, schéma zapojení
Hlavní pracovní poměr, práce 35 hod týdně (+přesčas v případě zájmu), 2 směnný provoz

Požadujeme:
- ýuční list
- německý jazyk na komunikativní úrovni
- vlastní automobil

Váš profil:
Ukončené vzdělání vztahující se k oboru Zkušenost se stavbou průmyslových rozvaděčů
Řemeslná zručnost, řádný a samostatný způsob práce

Součástí výběru vhodného kandidáta je pohovor u zákazníka (DE) dle vzájemné domluvy.

Nabízíme:
- DLOUHODOBÉ zaměstnání (v případě spokojenosti zákazníka bez nutnosti odjezdu na jiná místa montáže!)
- Mzda/Plat: 10,71-13,10 € brutto/hod (příplatky k základnímu platu již od 6. týdne)
- Příplatky za ubytování 20€ netto +
příplatek za cestovné- 1€ za každou opracovanou hodinu
-příplatky za noc, neděli a svátek
- regionální pobočky a kontaktní česky hovořící osoby

V případě zájmu nám zašlete podrobný životopis s certifikáty na adresu: jobs-go@wbd-gruppe.cz
Pro Vaše dotazy jsme Vam k dispozici na výše uvedeném e-mailu nebo Tel. č.+49 3581/76 45 303, +49/1577 43 45 55 53
Těšíme se na Vaše písemné žádosti.

Telefon:

Wbd WeldingService GmbH
004915774345553

Lokalita:987 66 Zahraničí

Vidělo:

230 lidí

Mzda/plat:

V textu