Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 79342316

Kategorie

Hledáme Montážní tým pro montáž betonového oplocení

- TOP - [19.9. 2017]

Hledáme Montážní tým pro montáž betonového oplocení - 1

Hledáme Montážní tým pro montáž betonového oplocení - 2
Hledáme Montážní tým pro montáž betonového oplocení - 3
Hledáme Montážní tým pro montáž betonového oplocení - 4
Náplň práce:
•Stavba betonového oplocení od 1,5m do 2,5m
•Vykopání otvorů pro sloupky
•Běžná montáž od 14 do 20 metrů denně

Požadujeme:
•Počet lidí 3-4
•Vlastní automobil
•Fyzickou zdatnost
•Samostatnost

Nabízíme:
•250-300kč za jeden běžný metr montáže
•Příplatky za bourání otvorů do betonového základu
•Možnost ubytování přímo na firmě
•Dlouhodobou spolupráci
•Flexibilní pracovní dobu

Telefon 737 106 378, 603 145 402

Telefon:

Mira
737106378

Lokalita:690 03 Břeclav

Vidělo:

393 lidí

Mzda/plat:

V textu