Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 79354714

Kategorie

Práce s ubytováním v bytě (Frenštát p/R, pouze 2 směny)

- [12.9. 2017]

Práce s ubytováním v bytě (Frenštát p/R, pouze 2 směny) - 1
Personální agentura REAL JOB s.r.o. hledá vhodné uchazeče na pozici Operátor výroby / Montážní pracovník do Frenštátu pod Radhoštěm (cca 40km od Makova, 40km od Ostravy a 20km od Nového Jičína)

Nabizíme zaměstnání na hlavní pracovní poměr s ubytováním.

Jedná se o práci pouze na 2 směny (ranní a odpolední) s ubytováním v bytě. Jedná se o jednoduchou práci bez nutnosti předchozí praxe.

Ubytování je v pokojích pro 1 nebo 2 osoby, společná je kuchyň a soc. zařizení. Všechny byty jsou po rekonstrukci a ve velice dobrém stavu.

Náplň práce :

- jemná montáž kabelů (montáž, manipulace, balení, testování, navíjení)

Nabízíme :

- plat 80Kč čistého na hodinu, 120Kč stravenky
- stabilní a jisté zaměstnání a to na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR
ubytování v bytě 4+1 (cca 10 minut pěšky od práce)
- byt je plně vybaven
- vyplatní termín 15. den v měsíci
- nástup možný ihned nebo dle dohody

Požadujeme :

- dobrý zrak (brýle nevadí)
- dobrou pracovní morálku a ochotu pracovat přesčas
- výpis ze zdravotní dokumentace pro vstupní lékařskou prohlídku

Pro více informací volejte na tel.: +420 608 860 990 - Vlastimil Kukol nebo +420 732 962 820 - Tomáš Jorpalidis

V případě kontaktu přes formulář prosím uvedťe své telefonní číslo.

www.realjob.cz

Telefon:

REAL JOB s.r.o.
608860990

Lokalita:744 01 Nový Jičín

Vidělo:

147 lidí

Mzda/plat:

20 000 Kč