Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 79368918

Kategorie

Montážní a dílenský pracovník. Aktuální ihned

- [12.9. 2017]

Montážní a dílenský pracovník. Aktuální ihned - 1
Společnost zabývající se výrobou stavebních konstrukcí hledá vhodného kandidáta na pozici montážní a výrobní pracovník.
Plat : 20.000 - 35.000 Kč

Koho hledáme (požadavky):

vyučení v oboru výhodou
praxe v oboru výhodou
časová flexibilita
samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
trestní bezúhonnost

Náplň práce:

- montáž a výroba zasklívacích systémů a stavebních konstrukcí

Co Vám nabízíme:

zázemí rozrůstající se společnosti
příjemné pracovní prostředí – Praha 15 Dolní Měcholupy
stabilní zaměstnání
motivační finanční ohodnocení
nástup možný ihned

Hledáme také stavební dělníky a svářeče hliníku!

V případě, že odpovídáte našim požadavkům na obsazovanou pozici, zavolejte na : 603116677

Telefon:

Lada Horká
608570100

Lokalita:102 00 Praha 10

Vidělo:

515 lidí

Mzda/plat:

35 000 Kč