Hlavní stránka > Práce > Obchod a prodej > Inzerát č. 79391670

Kategorie

Prodejce osobních automobilů

- [13.9. 2017]
Společnost Garos Auto s.r.o., hledá z důvodu rozšíření týmu nového kolegu / kolegyni na pozici: prodejce osobních automobilů.
Práce na HPP. Fixní plat 20.000,- + motivujicí finanční ohodnocení.
Požadujeme: středoškolské vzdělání, ŘP sk.B , pokročilá znalost práce na PC, příjemné vystupování, dobré komunikační schopnosti, organizační schopnosti, časovou flexibilitu, spolehlivost, praxe v prodeji vozů a znalost AJ/NJ výhodou,chuť dosahovat zadané cíle.
Náplň práce: aktivní oslovování klientů, nabízení komplexních služeb od nabídky vozu, přes výhodné financování, výkup stávajícího vozu, nabídky pojištění
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím, Váš profesní životopis společně s fotografií na email: garos-auto@email.cz.

Telefon:

Hájková
775336666

Lokalita:460 06 Liberec

Vidělo:

85 lidí

Mzda/plat:

20 000 Kč