Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 79441216

Kategorie

Servisní technik, správce vozového parku

- [14.9. 2017]
Požadujeme
• střední odborné vzdělání v oboru - praxe vítána
• znalost anglického jazyka velkou výhodou
• komunikativnost, ochotu učit se novým věcem a chuť spolupacovat
• základní znalost práce na PC
• časová flexibilita
• ŘP sk. C, CE podmínkou
Nabízíme
• zajímavou práci v příjemném kolektivu
• zázemí stabilní společnosti
• smlouvu na dobu neurčitou
• po zapracování příspěvek na dopravu
• nástup je možný ihned nebo dle dohody
Náplň práce
• správa vozového parku - dodávková a nákladní vozidla s chladírenskou nástavbou a agregátem
• plánování a zajištění servisních prohlídek vozidel
• komunikace s dodavateli servisních služeb, s řidiči při řešení nehod, poruch, závad, s asistenční službou apod.
• instalace a správa telematického systému (Transics)
• kontrola vybavení vozidel
• drobné opravy vozidel, kontrola oleje, stavu pneumatik atd.
V případě Vašeho zájmu o nabízenou pracovní pozici nám, prosím, zašlete svůj životopis pomoci odkazu níže.

Telefon:

Petra Ivanovská
577452123

Lokalita:760 01 Zlín

Vidělo:

99 lidí

Mzda/plat:

V textu