Hlavní stránka > Práce > Zdravotnictví > Inzerát č. 80400916

Kategorie

Všeobecná sestra, Zdravotnický asistent (ONKOLOGICKÁ AMB.)

- [8.10. 2017]
Dobrý den,

Do našeho milého kolektivu hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici Všeobecné sestry či Zdravotnického asistenta ve FN Motol.

Samozřejmostí jsou ranní směny od pondělí do čtvrtka od 7:00-15:45, a v pátek se končí ve 14:30.

Po domluvě možný i snížený úvazek 0,8.

Hlavní náplň práce:

- Ranní náběry včetně aplikace injekcí
- Ambulantní provoz s lékařem v ambulanci
- Obsluha klientů na kartotéce

Platové ohodnocení:

- Řídíme se tabulkami dle léta praxe
- Zvláštní příplatek za práci v Onkologii
- Po třech měsících od nástupu, máte právo na osobní ohodnocení, jehož výše je variabilní, čtvrtletně se vyplácí mimořádné odměny

Kvalifikační předpoklady:

- Ukončené vzdělání v oboru všeobecná sestra (SZŠ,VOŠ,VŠ)
- Ukončené středoškolské vzdělání v oboru zdravotnický asistent

Požadavky:

- Zkušenosti a praxi vítáme, není však podmínkou, uvítáme i absolventy
- Komunikativnost, spolehlivost, zdravotní způsobilost, bezúhonnost
- Schopnost empatie, základní znalost práce na PC

Nabízíme:

- Zajímavou práci v mladém kolektivu, jednosměnný provoz, motivující platové ohodnocení
- Možnost ubytování pro mimopražské v ceně od 500 Kč/1 osoba/měsíc
- Aktivní podpora dalšího vzdělávání a studia (studium při povolání)
- Levné moderní stravování v závodní jídelně
- Zaměstnanecké výhody a benefity (sportovní a kulturní aktivity, rekreace v zařízeních FN Motol, příspěvek na penzijní pojištění atd…)

Nástup:

Od 1.11.2017 či dohodou

Telefon:

Mgr. Klára Frydrychová
605403180

Lokalita:150 00 Praha 5

Vidělo:

97 lidí

Mzda/plat:

V textu