Hlavní stránka > Práce > Brigády > Inzerát č. 80512394

Kategorie

Dlouhodobá brigáda - Pracovník/ce provozu 5D kina Plzeň

- [11.10. 2017]

Dlouhodobá brigáda - Pracovník/ce provozu 5D kina Plzeň - 1

Dlouhodobá brigáda - Pracovník/ce provozu 5D kina Plzeň - 2
Nabízíme dlouhodobou brigádu v nejmodernějším 5D kině v obchodním centru Olympia v Plzni. Pozice je vhodná pro studenty při studiu.

Náplň práce:
- kompletní obsluha 5D kina
- práce s pokladnou

Nabízíme:
- pohodovou a samostatnou práci
- pouze odpolední směny - rozvrh dle domluvy a Vašich časových možností (alespoň 5 směn za měsíc)
- pracovní doba Po-Pá 13-21h, So+Ne+svátky 12-21h
- plat 560-630,- Kč/směna - možno výplata denně

Požadavky:
- věk minimálně 18 let
- příjemné vystupování, komunikativnost
- samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
- základní znalost práce na PC
- trestní bezúhonnost

Jestli Vás tato pracovní pozice zaujala, neváhejte nás kontaktovat.
www.5Dplzen.cz

Telefon:

5D KINO Plzeň
777112608

Lokalita:326 00 Plzeň

Vidělo:

125 lidí

Mzda/plat:

V textu