Hlavní stránka > Práce > IT a telekomunikace > Inzerát č. 80547922

Kategorie

Technik bezdrátových síti

- [12.10. 2017]

Technik bezdrátových síti - 1
Požadované vzdělání:
* Vzdělání není podstatné

Nerad trávíš celé dny v kanceláři, máš šikovné ruce a rád pracuješ v menší partě kolegů?

V Připojen hledáme kolegu do týmu, který zajišťuje instalaci připojení k internetu v rodinných a bytových domech.

Co po Tobě požadujeme:

* základní zkušenosti s instalací přípojek u koncových klientů
* středoškolské vzdělání (technického charakteru či výpočetní technika výhodou)
* samostatnost a spolehlivost
* dobré vystupování a komunikativnost
* řidičské oprávnění skupiny „B“
* základní znalost TCP/IP protokolu (WAN/LAN)
* základní znalosti optických a metalických sítí výhodou
* vyhláška č. 50/1978 výhodou

Náplň práce:

* kompletní instalace bezdrátových/metalických sítí v rodiných a činžovních domech

Kdo jsme my:

Od roku 2008 provozujeme služby internetové připojení a distribuci TV kanálů pro domácnosti ve Středočeském kraji. V současné době máme připojeno přes 1 200 spokojených zákazníků a každým rokem rosteme. Pro připojení domácností využíváme moderní a stabilní technologii.

Benefity:

notebook, telefon k soukromým účelům, 2-3 dny práce z domova, sickday – to je v dnešní době téměř standart. My k tomu všemu nabízíme navíc prostředí, kde se nové myšlenky a nápady neztratí pod tíhou administrativy a kde budeš držet krok s moderními telekomunikačními technologiemi.

Zní to zajímavě? Pošli svůj životopis a pár vět o sobě

Telefon:

Připojen s.r.o.
608202151

Lokalita:277 11 Mělník

Vidělo:

46 lidí

Mzda/plat:

Dohodou