Hlavní stránka > Práce > Obrana a bezpečnost > Inzerát č. 80591135

Kategorie

Stála práce detektiva v teple a super kolektivu

- [13.10. 2017]

Stála práce detektiva v teple a super kolektivu - 1
Náplň práce
• Ostraha obchodu/skladu
• Kontrolní a pochůzková činnost
• Pohodová práce
• 12 hodinové směny

Požadujeme
• Zodpovědnost a profesionální vystupování
• Spolehlivost a dochvilnost
• Příjemný vzhled
• Zkušenost na obdobné pozici, výhodou nikoliv podmínkou.

Nabízíme
• Možnost plánování směn
• Místo výkonu práce – Praha
• Možnost výběru obchodního centra, dle Vašeho bydliště, aby jste měli co nejlepší dojíždění do práce.
• Peněžní odměny, až do 2000,- za zamezení každé krádeže a za 100% docházku.
• Pravidelný měsíční plat/ možnost vyplácení záloh
• Plat 20 000 – 30 000 Kč / měsíc (90,- 100,- hodina/ ČISTÉHO)
• Vyplacení na bankovní účet nebo hotově

V případě zájmu, mne neváhejte kontaktovat.

e-mailem: lukas@ibodyguards.cz
Mobil: 721 997 821

Telefon:

Lukáš Musil
721997821

Lokalita:110 00 Praha 1

Vidělo:

117 lidí

Mzda/plat:

25 000 Kč