Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 80592926

Kategorie

Skladník/ Manipulant

- [13.10. 2017]
Společnost FLS One s. r. o. hledá zaměstnance na pozici: Skladník/ Manipulant.
Místo výkonu práce: Olomouc.

Náplň práce:
- vychystávání zboží, příprava na expedici
- manipulace s vychystávacím elektrickým nízkozdvižným vozíkem
- další skladové práce

Požadujeme:
- fyzickou zdatnost
- flexibilitu, samostatnost, pečlivost
- zdravotní způsobilost
- zkušenosti ze skladu výhodou, nikoliv podmínkou
- průkaz na VZV není podmínkou
- výpis z rejstříku trestů
- potravinářský průkaz
- výpis z lékařské dokumentace

Nabízíme:
- vysoké mzdové ohodnocení
- možnost výplat záloh každý týden
- pracovní oblečení, možnost zajištění ubytování
- příjemné pracovní prostředí a kolektiv
- po zapracování smlouva na dobu neurčitou
- nástup možný ihned nebo dle dohody

V případě zájmu volejte na níže uvedené kontaktní číslo, popřípadě e-mailem.

Kontaktní osoba Ing. Petra Vršecká, e-mail: vrsecka@fls.cz, tel: 777 961 671.

Telefon:

Vršecká Petra
777961671

Lokalita:779 00 Olomouc

Vidělo:

57 lidí

Mzda/plat:

Dohodou