Hlavní stránka > Práce > Obchod a prodej > Inzerát č. 80593310

Kategorie

Pozice - obsluha úseku copycentra a tisku

- [13.10. 2017]

Pozice - obsluha úseku copycentra a tisku - 1
náplň:
obsluha zákazníků - kopírování a tisk, dokumentů, vazby, laminace, dokončovací práce příjem zakázek, vyřizování zakázek, komunikace se zákazníky,

požadujeme:
komunikativnost,
příjemné vystupování,
chuť k práci a učení se novým věcem,
pracovitost,
rychlost,
pečlivost,
zručnost,
samostatnost,
znalost práce na PC,

co nabízíme:
práce v příjemném kolektivu,
zázemí stále se rozvíjející firmy,
práce na hlavní pracovní poměr, nebo dle dohody

Telefon:

Lukáš Dašek
602394483

Lokalita:251 01 Praha - východ

Vidělo:

62 lidí

Mzda/plat:

Dohodou