Hlavní stránka > Práce > Chemie a potravinářství > Inzerát č. 80595192

Kategorie

Pekař-Mísič, s možností ubytování

- [13.10. 2017]

Pekař-Mísič, s možností ubytování - 1

Pekař-Mísič, s možností ubytování - 2
Pekař-Mísič, s možností ubytování - 3
PEKAŘ – MÍSIČ
Plný úvazek
Cvrčovice
MZDA 20 tis - 32 tis
KONTAKT 725 259 710

Pracovní náplň:
• přebírka surovin na denní výrobu
• navážení a natavení hmotnosti surovin dle podkladů pro výrobu,
• míchání, mísení těsta a průběžná kontrola dávkování surovin dle technologických postupů,
• předání těsta k dalšímu zpracování a průběžná spolupráce s obsluhou pece,
• čištění strojů a zařízení, úklid a sanitace dle stanovených sanitačních postupů.
Požadujeme:
• střední odborné vzdělání s výučním listem nejlépe v oboru pekař, cukrář,
• praxe na obdobné pozici minimálně 1 rok,
• samostatnost, pečlivost, komunikativnost.
Co nabízíme?
• perspektivní zaměstnání, jistotu výdělku a výplatu vždy včas na účtu,
• zázemí silné a stabilní společnosti,
• možnost seberealizace a odborného rozvoje,
• možnost služebního ubytování

Telefon:

Milan Kvak
602652306

Lokalita:273 41 Kladno

Vidělo:

60 lidí

Mzda/plat:

V textu