Co: PSČ (místo): Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 81664873

Kategorie

Nástrojář do Německa

- TOP - [14.11. 2017]
Hľadáme šikovných pracovníkov na pozíciu Zámočník – Nástrojár do Nemecka.

Miesto výkonu práce:
Kassel a okolie.

Náplň práce:
- Oprava nástrojov, strojov a zariadení. Výroba nových nástrojov a foriem.
- Výroba a montáž náhradných dielov
- Údržba strojov a zariadení
- Odstraňovanie porúch na pracovisku.

Požiadavky:
- Ukončené vzdelanie na danú pozíciu /výučný list, maturitné vysvedčenie/
- Skúsenosti zo strojmi, zariadeniami, nástrojmi
- Skúsenosti s prácou s náradím
- Skúsenosti s pneumatikou a hydraulikou

Práca v partii,jeden z partie nutná znalosť Nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni.Práca v 4-smennej prevádzke.

Platové podmienky:
- 14€-15€/hod bez Nemeckého jazyka
- 16€/-17€ hod s Nemeckým jazykom
Ubytovanie zabezpečené a hradené našou firmou.

Nástup Ihneď.

Jméno:
Telefon:

Práca
721711205

Lokalita:987 66 Zahraničí

Vidělo:

186 lidí

Mzda/plat:

82 000 Kč
Všechny inzeráty a hodnocení uživatele
Sdílejte na Facebooku
Doporučit kamarádovi