Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 81699870

Kategorie

Vydělávejte na Moravě 23 500 Kč, ubytování zdarma

- TOP - [17.11. 2017]

Vydělávejte na Moravě 23 500 Kč, ubytování zdarma - 1
Pracujte na Moravě, pouhých 40 km od Ostravy, a získejte praxi v lukrativní společnosti.

Náplň práce:
• montáž kovových konstrukcí sedadel do automobilů
• kontrola hotových výrobků (strojní koncové zkušební zařízení)
• dodržování BOZP, PO
• balení hotových výrobků podle platného balicího předpisu
• hlášení poruch, poškození pracovních prostředků, jakými jsou stroje, nářadí apod.

Koho hledáme?
• práce je vhodná pro muže, kteří chtějí získat praxi v mezinárodní automotive společnosti a být u zrodu komponentů pro největší a nejznámější značky
• lidi, kteří touží být za svou práci patřičně oceněni
• předchozí zkušenosti s prací v automotive jsou výhodou, nikoli však podmínkou

Co u nás získáte?
• atraktivní výdělek do 23 500 Kč brutto
• bonus 3000 Kč
• možnost pracovat přesčasy a přilepšit si tak na výplatní pásce (například příplatek 100% svátek, 40% víkend)
• dopravu ZDARMA
• ubytování ZDARMA
• příspěvek na stravování
• možnost kariérního růstu a po 3 měsících navýšení mzdy
• 13. a 14. plat vyplácený 2 krát v roce
• výkonnostní bonusy ve výši 3 700 Kč v závislosti na výkonu týmu
• příplatky za 12 hodinové směny až 4 000 Kč na měsíc či příplatky za noční
• stabilní práci na HPP
• práci v čistém prostředí, v moderní výrobní hale

Telefon:

EXPRESS PEOPLE
232232555

Lokalita:400 01 Ústí nad Labem

Vidělo:

111 lidí

Mzda/plat:

23 500 Kč