Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 81700597

Kategorie

Operátor výroby - nastartujte kariéru v auto-moto

- TOP - [17.11. 2017]

Operátor výroby - nastartujte kariéru v auto-moto - 1
Vydělávej 23 000 Kč jednoduchým skládáním autosedadel v Ostrově u Stříbra. Nepotřebuješ předchozí zkušenosti, protože tě všechno naučíme. Ničeho se nemusíš bát, protože ti zajistíme ubytování i dopravu do zaměstnání zdarma. Přidej se do našeho týmu šikovných lidí, kde budeš mít k dispozici svého koordinátora, který ti ochotně se vším pomůže. Nastoupit můžeš ihned, stačí, když nás kontaktuješ.

VÝHODY, KTERÉ TĚ ČEKAJÍ:
◦ získáš stabilní zaměstnání i bez předchozích zkušeností
◦ vyděláš si 23 000 Kč jednoduchou prací, což je velmi výhodná nabídka
◦ svou práci budeš vykonávat v atraktivním, čistém a moderním prostředí
◦ ušetříš na ubytování, neboť ti jej poskytneme i vybavíme zdarma, takže s tím nebudeš mít žádné starosti
◦ získáš dopravu zdarma nebo příspěvek na dopravu, podle toho, jak daleko budeš za prací dojíždět
◦ stravování v závodní jídelně budeš mít zdarma
◦ zajistíme ti teplou stravu i odpoledne
◦ pokud jsi proaktivní, máš dokonce možnost vydělat si víc díky bonusům a přesčasům
◦ a pokud jsi šikovný, můžeš získat i výkonnostní bonusy
◦ k dispozici ti bude náš koordinátor, který ti ochotně pomůže se vším, takže na nic nebudeš sám.

NÁPLŇ TVÉ PRÁCE:
◦ budeš mít na starosti kompletizaci autosedadel pro automobily luxusních značek
◦ staneš se tak součástí moderní výroby komponentů pro TOP auta

POŽADUJEME:
◦ zaměstnance se spolehlivým přístupem k práci
◦ práce je vhodná pro kohokoli s minimálně základním vzděláním

Telefon:

EXPRESS PEOPLE
232232555

Lokalita:383 01 Prachatice

Vidělo:

118 lidí

Mzda/plat:

23 000 Kč