Hlavní stránka > Práce > Brigády > Inzerát č. 81704647

Posila obchodního týmu - vhodné pro maminky na mateřské dov.

- [8.11. 2017]
Firma Think Creative, s.r.o. hledá do týmu komunikativní osobnost s obchodním duchem.
Region: Ostrava a okolí

Vhodné pro maminky na mateřské dovolené se zajištěným hlídáním
Ostrava a okolí

Zabýváme se navrhováním a výrobou vlastních kartonových a dřevěných výřezů pro základní školy, mateřské školy, dětská centra, tábory, volnočasová centra a výtvarné dílničky. Dovážíme také kreativní sady z Anglie.

Pracovní náplň:

Domlouvání si schůzek v mateřských a základních školách, prezentace produktů, komunikace se zákazníky a zadávání objednávek do systému.

Požadujeme:

Obchodního ducha, samostatnost
Dobrá uživatelská znalost práce s PC
Komunikativnost, spolehlivost
Vlastní automobil
Vlastní mobilní telefon

Nabízíme:
Neformální prostředí
Práci z domova
Přátelský kolektiv
Maximální flexibilní pracovní doba
Provizní systém
Práce na IČO nebo DPP

Životopisy posílejte na emailovou adresu: obchod@thinkcreative.cz
eshop.thinkcreative.cz
www.thinkcreative.cz

Telefon:

Ivana Blažková
737214875

Lokalita:702 00 Ostrava

Vidělo:

69 lidí

Mzda/plat:

V textu