Co: PSČ (místo): Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Marketing a reklama > Inzerát č. 81717698

Kategorie

Práce ve Vašem regionu.

- [8.11. 2017]

Práce ve Vašem regionu. - 1
Hledáme spolupracovníky pro mezinárodní společnost - banku, kteří budou pracovat v týmu ve svém regionu. Team můžete vytvořit sami - najít nové lidi nebo se připojit k exitujícím teamům ve svém regionu. Budete pracovat pro inovativní technologickou společnost s budoucností, taková možnost spolupráce je zřídkavá.

Nic neprodávate, pouze pomáhate využívat výhod mezinárodního portálu pro obchodníky v kamenných obchodech a e-shopy. Jde o pomoc pro obchodníky při získávání zákazníků a také umožnit bankovní služby - Mobile Payment - platba smartfónem. Názorněji to být nemůže: https://www.youtube.com/embed/fbdeGsiicSI
To je budoucnost platebního styku, obchodníci se bez této služby v budoucnu neobejdou, budou Vás potřebovat.

Kombinace Cashback & Mobile Payment je světový unikát, jsme první na světe s touto kombinací.

Vlastníme bankovní licenci, jsme mezinárodní internetová banka, platby procházejí našimi účty, nikoli prostřednictvím externích bank.

A Vy z toho potom už jenom dlouhodobě profitujete. Velmi zajímavé procento z částky, která se skládá z obratu obchodníků je okamžitě přesměrovávané na Váš účet. Účet si vytvoříte registraci podle níže uvedeného návodu. Vy máte vlastně podíl na zisku, 30, nebo 80 firem (kolik z nich zapojíte do systému).
Kdo chce, neváhejte, zapojte se, tato možnost je tady pouze dočasně.
Dosahují se vysoké a především dlouhodobé příjmy.

Chcete se také zapojit?
Klikněte na cashbacktip.com, dále \"Spolupráce\", stlačte \"Bezplatná registrace pro spolupráci na projektu!\", pak vyberte zemi (Czech Republik), dál Vaše údaje a je to.

V backoffice najdete semináře, webináře a společenské akce, na které se přihlásíte prostřednictvím linku. Jakmile se dozvíte o firme více, zjistíte, že to bylo vaše nejlepší rozhodnutí v posledních letech.

Nové flexibilní bankovní subjekty přebírají některé činnosti stávajícich bank a to je tenhle případ. Je to perspektivní na dlouhou dobu.

Žádejte další informace ! Hlavně se registrujte, pokud je to ještě aktuální.

Jméno:
Telefon:

Weber
00421940773111

Lokalita:110 00 Praha 1

Vidělo:

113 lidí

Mzda/plat:

V textu
Všechny inzeráty a hodnocení uživatele
Sdílejte na Facebooku
Doporučit kamarádovi
Vyhledat podobné inzeráty©2017 Bazoš - Inzerce práce Marketing a reklama
Nápověda, Kontakt, Reklama, Podmínky, RSS, Mobilní verze
Inzeráty práce celkem: 6058, za 24 hodin: 502