Hlavní stránka > Práce > Řemeslné práce > Inzerát č. 81743203

Kategorie

Lakýrník -nákladních vagónů Německo| Waggonbau

- TOP - [16.11. 2017]

Lakýrník -nákladních vagónů Německo| Waggonbau - 1
Hledáme průmyslového lakýrníka pro lakování nákladních vagónů. Sasko-oblast Görlitz.

Požadavky:
- min. 2 roky pracovní zkušenost
- vyučení jako lakýrník nebo jiný příbuzný obor
-zkušenost s přípravnymi pracemi tmeleni,broušení,maskování
- dobrá znalost nj
- lakovani metodou Airless, Airmix
-Spolehlivost, ochota práce ve 3 směnném provozu

Náplň práce:

Přípravné práce +lakování

Nabízíme:
Mzda: 2000 - 2100€ netto/měsíc
ubytování zajištěno
Smlouva na HPP u německé společnosti
Až 30 dní dovolené
Příplatky za práci,svátky dle platných něm.tarifů

V případě zájmu zašlete Váš podrobný profesní životopis s fotografií na adresu:

jobs-go@wbd-gruppe.cz

tel. číslo: +49 3581 76 45 303 Mobil: +49 15777 434 55 53

Telefon:

Wbd WeldingService GmbH
004915774345553

Lokalita:987 66 Zahraničí

Vidělo:

249 lidí

Mzda/plat:

V textu