Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 81752208

Hledáme kolegu Kurýr Pickup, 3dny v týdnu dlouhodobá brigáda

- [9.11. 2017]

Hledáme kolegu Kurýr Pickup, 3dny v týdnu dlouhodobá brigáda - 1
Náplň práce: Svoz interní pošty na pravidelné lince (HK – Brno) pouze 3 dny v týdnu – Út,St,Pá,
Nástup možný ihned!

Požadujeme: chuť pracovat, komunikativní a cílevědomý přístup, dobrý zdravotní stav, řidičské oprávnění skupiny B, znalost a zkušenost s operačním systémem android, vlastní mobilní telefon s operačním systémem android a internetem v telefonu.

Nabízíme: dohodu o provedení práce, dohodu o pracovní činnosti, odměna 1100,- Kč / den.
Nabízená pozice je vhodná pro studenty i aktivní důchodce!

Jsme kolektiv s přátelským přístupem, pokud Tě baví řídit, jsi spolehlivý a rád se učíš novým věcem, neváhej nás kontaktovat.

Krátké představení a životopis pošli na email: cskuryr@gmail.com
Děkujeme a těšíme se na spolupráci.

Telefon:

CSkuryr
736638228

Lokalita:500 02 Hradec Králové

Vidělo:

361 lidí

Mzda/plat:

V textu