Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 81802231

Kategorie

SKLADNÍK/KURÝR ČESKÉ BUDĚJOVICE

- [10.11. 2017]
Jsme česká kurýrní společnost a také člen mezinárodní skupiny Rakouské pošty, přepravu zásilek zajišťujeme již od roku 1990. Patříme mezi největší hráče na trhu. Pro naši pobočku v Českých Budějovicích hledáme nového kolegu na pozici skladník/kurýr.

Náplň práce:
- manipulace se zásilkami, nakládka a vykládka, balení a expedice
- kontrola zboží a jeho výdej ze systému
- rozvoz a svoz balíků po přidělené trase, výběr dobírkových částek
- začátek a konec trasy je přímo na našem regionálním depu: U Voříškova dvora 2743, České Budějovice 370 04

Požadujeme:

- svědomitost a spolehlivost
- schopnost komunikovat se zákazníky
- časovou flexibilitu
- trestní bezúhonnost
- dobrý zdravotní stav a odolnost vůči stresu
- oprávnění na VZV
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

- pracovní doba: 7:00 – 15:00
- mzdové ohodnocení až 24.000,-
- práce v dynamickém týmu s rodinnou -
atmosférou
- nástup možný dohodou

Místo výkonu práce: U Voříškova dvora 2743, České Budějovice 370 04

Telefon:

Petra Kubicová
725961603

Lokalita:370 04 České Budějovice

Vidělo:

212 lidí

Mzda/plat:

24 000 Kč