Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 81882130

Kategorie

Řemeslník ve stavebnictví Německo (Bavorsko)

- [12.11. 2017]
Hledáme pracovníka na stavební práce, zaměřené na výstavbu a rekonstrukci domů a bytů v Bavorsku, město Traunstein. Nepožadujeme znalost německého jazyka. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- práce ve stavebnictví zaměření na malířské práce, sádrokartony, obklady a zednické práce, drobné řemeslné práce a opravy
- práce v menším českém kolektivu na stavebních zakázkách

Požadavky:
- střední odborné vzdělání ukončené výučním listem
- vlastní živnostenský list, oprávnění A1
- praxe v oblasti malíř, zedník obkladač nebo sádrokartonář
- fyzická zdatnost a manuální zručnost
- platný řidičský průkaz skupiny B
- časová flexibilita

Nabízíme:
- nástupní plat 1 000 €/měsíc, po třech měsících navýšení dle dohody
- ubytování zajištěno a hrazeno v místě výkonu práce
- hrazena doprava na místo výkonu práce
- denní diety
- zajímavou a různorodou práci
- práce s kvalitním technickým vybavením
- možnost dlouhodobé spolupráce
- nepožadujeme znalost německého jazyka

Nástup možný ihned.

Kontaktní informace:
Email:korelidis.l@seznam.cz
Tel.: +420 604 955 811

Telefon:

Libor Korelidis
604955811

Lokalita:700 30 Ostrava

Vidělo:

256 lidí

Mzda/plat:

V textu