Hlavní stránka > Práce > Administrativa > Inzerát č. 81926129

Kategorie

Účetní/ mzdová účetní

- TOP - [19.11. 2017]

Popis pozice:
• zpracování pracovně-právních náležitostí spojených se vznikem a skončením pracovního poměru
• komplexní zpracování mzdového účetnictví
• komunikovat se státními institucemi a zdravotními pojišťovnami
• úzká spolupráce s personálním oddělením
Požadavky:
• SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru výhodou
• Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a proaktivní přístup
• praxe s vedením mzdového účetnictví min. 2 roky
• PC uživatelsky (včetně MS Excel) a zkušenosti s účetním programem Pohoda nebo Premiere výhodou
• znalost souvisejících pracovněprávních a mzdových předpisů
Nabízíme:
• Odpovídající platové ohodnocení
• Možnost flexibilní pracovní doby
• Přátelský a vstřícný kolektiv
• Teambuildingové akce
Bližsí informace Vám rádi sdělíme při osobním setkání.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte a zašlete nám strukturovaný životopis na email prace@jobsone.cz

V předmětu zprávy, prosím, uveďte název pozice.

Telefon:

Jana Kotrlová
774220115

Lokalita:702 00 Ostrava

Vidělo:

81 lidí

Mzda/plat:

Dohodou