Co: PSČ (místo): Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 81960344

Kategorie

Zednik do Holandska

- TOP - [20.11. 2017]

Zednik do Holandska - 1
Holandska spoločnosť prijme murárov 2 členné partie s vlastným autom na zmluvu do Holandska na rôzne projekty, bytová výstavba, komerčne objekty ale aj priemyselne budovy ako sú obchodné centrá, spoločenské centrá atď.
Požiadavky na zamestnanca:
- práca je vhodná pre technicky zdatných mužov s praxou a min 2 – 3 roky v murárskom obore
- je potrebné byť manuálne zručný
- ochota dlhodobo pracovať v zahraničí
- Vlastný automobil hradené 0,19 eura/km

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- Každý kandidát prejde mesačným zaškolením po ktorom bude zaradený do pracovného procesu.
- Vizuálna kontrola vykonanej práce a následné opravy

Ponúkaný plat - zamestnanec:
- plat 500 - 700 EUR netto týždenne za 40 hodín vyplácanej týždenne
- ubytovanie zabezpečené a hradené
- hradená dovolenka
- zdravotné poistenie
- nemocenské, sociálne, dôchodkové a všetky potrebné odvody
hradené
- možnosť poberania príspevkov a prídavkov na deti

Pracovná doba: 40 až 58 hodín týždenne.

Jazyk: vedieť komunikovať v Anglickom alebo Nemeckom jazyku

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom zivotopis na doc@cesi-slovaci.nl

Jméno:
Telefon:

Radek
0949340459

Lokalita:987 66 Zahraničí

Vidělo:

385 lidí

Mzda/plat:

V textu
Všechny inzeráty a hodnocení uživatele
Sdílejte na Facebooku
Doporučit kamarádovi