Hlavní stránka > Práce > Administrativa > Inzerát č. 81981567

Kategorie

Kolegyně/ga pro založení firmy

- [14.11. 2017]
Dobrý den pro založení nové Bezpečnostní agentury , hledám k sobě kolegyni/ kolegu, kteří by semnou chtěli spolupracovat a provozovat semnou BA. Práce je na HPP, Platové ohodnocení od 22 000 - 30 000 KČ.

náplň práce je: drobná administrativa, spolupráce a komunikace se zakázkami, zaměstnávání nových zaměstnanců, kontrola zaměstnanců, vyhledávání nových zakázek ohledně ostrahy apod.

Požadujeme člověka, který má nějaké právnické vzdělání či nějaký titul nebo praxi u policie ČR, Justiční ostraha nebo něco podobného, dále požadujeme spolehlivost, pracovitost, dobré komunikační schopnosti, zodpovědnost, čistý trestní rejstřík, řidičák sk.B není podmínkou

Nabízíme: práci na HPP, Plat až 30 000 měsíčně, Dovolenou 4 týdny, různé pracovní benefity, proplacené pracovní cesty, příspěvek na benzin apod.

Vážní zájemci zasílejte životopis s fotkou na email: centrum.master@seznam.cz děkujeme

Telefon:

Libor
608975518

Lokalita:602 00 Brno

Vidělo:

119 lidí

Mzda/plat:

30 000 Kč