Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 81990019

Kategorie

Hledáme CNC horizontálních vyvrtávačkách,systému Heidenhain

- [14.11. 2017]
Lokalita:
Slaný

Pracovní náplň;
Výroba komponentů pro těžbu ropy a plynu, lodních jeřábu, ropných plošin, rypadla a nakladače atd...

Požadujeme;

SOU – ve strojírenském oboru,
3 roky praxe v oboru, min. 1 rok na CNC horizontálních vyvrtávačkách, Znalost systému Heidenhain TOS Varnsdorf WHQ 105 CNC
Výborná znalost čtení výkresové dokumentace
Znalost práce s měřidly
Ochotu se učit novým postupům
Týmová práce, manuální zručnost, technické myšlení, důslednost, časová flexibilita
Platný průkaz Jeřábník-vazač výhodou, popř. doškolíme
Ochotu pracovat ve vícesměnném provozu

Nabízíme:

Zázemí ve stabilní agentuře
Smlouva na dobu neočitou
Zajištění sociálního a zdravotního pojištění
Pracovní doba 8 - 10 ti směnný provoz, + soboty
Platové podmínky: nástupní plat 190 – 200,-Kč ( čistá mzda)
Příspěvek na stravovaný 40,-Kč / 1 den
Docházkový bonusy 500 – 1000,-Kč
Možnost čerpaní záloh
Ubytování zajištěno

Telefon:

Vojtech Jablonovský
00420777102298

Lokalita:274 01 Kladno

Vidělo:

39 lidí

Mzda/plat:

45 000 Kč