Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 82024863

Kategorie

STAVEBNÍ DOZOR - DŘEVOSTAVBY

- [15.11. 2017]

STAVEBNÍ DOZOR - DŘEVOSTAVBY - 1

STAVEBNÍ DOZOR - DŘEVOSTAVBY - 2
STAVEBNÍ DOZOR - DŘEVOSTAVBY - 3
STAVEBNÍ DOZOR - DŘEVOSTAVBY - 4
Jedná se o zajímavou práci v rámci realizace luxusních staveb v zahraničí - převážně ve Francii (www.duc-blanc.com).

Pracovní náplň:
- technické řízení stavby, dohled nad dodržováním technologických postupů a BOZP na stavbách, případné zajišťováni potřebného materiálu, služeb a strojů.
- řízení subdodávek, kontrola připravenosti staveb pro navazující dodavatele.
- kontrola, sounáležitost a aktivní přístup k dodržování harmonogramu prací.
- aktivní účast na kontrolních dnech.
- kontrola a zajištění úkolů vyplývající z kontrolních dnů

Požadujeme:
- znalost stavebních norem a zákonů
- praxe s vedením staveb a lidi
- řidičský průkaz typu B
- znalost minimálně anglického jazyka – francouzský jazyk velikou výhodou!
- min. 5 let praxe a znalost práce na stavbách
- pobyt v zahraničí v rámci montáží

Osobnostní předpoklady:

- samostatnost, aktivní přístup k řešení problémů
- komunikativnost a flexibilita
- schopnost samostatně pracovat,
- asertivní jednání
- spolehlivost, odpovědnost za svoji práce,
- schopnost týmové práce,
- znalost práce na PC – Office, zejména Exel a komunikační aplikace - Viber, Skype

Nabízíme:
- notebook
- telefon i k osobnímu použití
- osobní automobil i k soukromému použití
- prémie za plnění harmonogramu a včasné předání zakázky
- ubytování zajištěné firmou

Vztah: ŽL (70.000Kč měsíční) nebo HPP (výše měsíční mzda na domluvě).

Úvazek: Plný

Směnnost: turnusy měsíční s týdenní přestávkou

Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)+ 5 let praxe nebo SO +7 let praxe

Kontakt: job@duc-blanc.com
Web: www.duc-blanc.com

Telefon:

Lucie Holubová
778767245

Lokalita:397 01 Písek

Vidělo:

111 lidí

Mzda/plat:

70 000 Kč