Hlavní stránka > Práce > Marketing a reklama > Inzerát č. 82642634

Kategorie

DTP Grafik

- TOP - [5.12. 2017]
Hledáme pečlivého a zkušeného grafika/čku na plný úvazek. (Praha)

Náplň práce
- návrh a tvorba korporátního designu/firemních vizuálů
- sazba katalogů/časopisů
- příprava grafických podkladů pro tisk – DTP
- spolupráce na webových projektech
- spolupráce na kreativních konceptech.
- Práce na platformě MAC OS

Naše požadavky:
- Profesionální znalost grafického programu Adobe CC + případně další výhodou.
- výborná znalost předtiskové přípravy
- Znalost webových základních norem, responsive
- Znalost stylovani textu, tabulek v indesignu
- znalost přípravy obaloveho designu pro tisk
- Znalost Aj výhodou
- Flexibilita a vysoké pracovní nasazení

Co nabízíme?
- Opovídající platové ohodnocení
- Nástup v průběhu ledna / prosinec externě
- Práci pro velké značky na našem i mezinárodním trhu

Místo působení
Honewa / Firstfloor
Radlická 663/28,
155 00 Praha 5

Kontakt
Petr Hulek
petr@honewa.com

Prosíme o zaslání portfolia a CV, případně vaše požadované ohodnocení.

Telefon:

Petr Hůlek
774880208

Lokalita:101 00 Praha 10

Vidělo:

92 lidí

Mzda/plat:

Dohodou