Hlavní stránka > Práce > Řemeslné práce > Inzerát č. 82648854

Kategorie

Kontrola kvality a obsluha lisu

- [29.11. 2017]

Kontrola kvality a obsluha lisu - 1
Náplň práce:jedná se o lisovaní a montáž výrobků z termoplastů.Převážně pro vybavení osobních vozidel.

Požadavky: dobrý zrak,manuální zručnost, spolehlivost a chuť pracovat.

Plat:90 Kč/hod(čistá hod. odměna).
Docházkový bonus: 500 kč
Odměny od mistra za kvalitu práce.

Směny:12 hodinové směny (krátký a dlouhý týden) + přesčasy.

Ubytování zajištěno
Možnost čerpat záloh.

Místo výkonu práce: Vsetín - Rokytnice.
Nástup IHNED!

Více info na tel.: 607 011 793, 727 835 762, 602 232 388

Nebo mi také zasílejte životopisy na email: s.kovarova@jobnvj.eu

Telefon:

Sára Kovářová
602232388

Lokalita:755 01 Vsetín

Vidělo:

97 lidí

Mzda/plat:

V textu