Hlavní stránka > Práce > Servis a služby > Inzerát č. 82710091

Kategorie

Objektový provozní manažer /ka

- [30.11. 2017]
Místo výkonu: Plzeň
Pracovní úvazek: plný úvazek / HPP
Popis pozice: obchodní společnost se sídlem v Kladně, podnikající v oboru úklidových služeb a provozní správy budov hledá vhodné kandidáty na pozici Provozní objektový manažer.
Na této pozici budete odpovědný/ná za realizaci sjednaných služeb, personální zabezpečení jednotlivých objektů tzn. organizaci práce, kontrola kvality a rozsahu prováděných služeb, nábor a zavedení nových pracovníků pro tyto objekty, základní personální evidenci a ekonomické výsledky svěřených objektů.
NÁPLŇ PRÁCE:
příprava nových smluvních zakázek, nastavení pracovních procesů a technologických postupů pro svěřené objekty
jednání se zákazníky
vedení, řízení a organizace práce v rozsahu poskytovaných služeb na svěřených objektech
kontrola kvality prováděných prací
zásobování objektů
nábor nových pracovníků pro svěřené objekty a jejich zaškolení
personální práce v terénu na jednotlivých zakázkách
vedení základní personální evidence pro svěřené objekty (evidence docházky,výkazy práce, příprava podkladů pro zpracování mezd)
hodnocení zaměstnanců
řízení nákladů a výnosů v rámci svěřených objektů
KVALIFIKACE A POŽADAVKY:
SŠ/VŠ vzdělání
zkušenosti v oboru
bezúhonnost, vstřícnost, časovou flexibilitu
schopnost vést pracovní týmy
uživatelská znalost práce s PC – MS Office
komunikativní a aktivní osobnost
nekonfliktní, empatický typ
řidičský oprávnění skupiny B – aktivní řidič/ka
pozitivní a zodpovědný přístup k práci
loajalita k firmě a odpovědnost za svěřenou práci
zkušenosti z oboru
V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj CV na email  holasova@hgs.cz.

Telefon:

Denisa Holasová
773752256

Lokalita:301 00 Plzeň

Vidělo:

101 lidí

Mzda/plat:

Dohodou